Про нас

Компанія «Гранд-К» – це понад 20 років досвіду у виготовленні товарів із оцинкованої сталі. За цей час ми завоювали звання одного з лідерів у виробництві відповідної продукції на ринку України та здобули постійних клієнтів за кордоном. 

З 1991 року підприємство займається виготовленням товарів для господарської діяльності, будівництва, а також практичних та декоративних товарів для догляду за рослинами.  

Нам довіряють великі корпорації та індивідуальні клієнти не лише з України, але і з Європи – Польщі, Чехії, Німеччини, Нідерландів, Австрії, Литви. 

Ми використовуємо матеріал лише від українських виробників, адже такий метал вдвічі товстіший від китайського аналогу. Процес виробництва максимально автоматизований, проте працівники фірми уважно стежать за якістю виконання продукції на всіх етапах виробництва. 

Асортимент компанії постійно оновлюється, адже ми уважно слідкуємо за тенденціями на ринку та враховуємо очікування наших клієнтів. 

Індивідуальна співпраця з кожним клієнтом дозволяє отримувати задоволення від процесу роботи та результату і вам, і нам. Ви отримуєте кастомізований товар, виготовлений згідно ваших вказівок щодо кольору, розміру, комплектації, на противагу менш якісній продукції, представленій у мас-маркетах. 

30 лет на рынке
0%
1000+ довольных клиентов
0%
100% качество
0%
img

Наша мета

Наша мета – це популяризація українською продукції навіть за межами нашої країни! 

Водночас, наша ціль – бути надійним та впізнаваним партнером як і для великих оптових замовників, так і для індивідуальних клієнтів. Ми налаштовані на довготривалу та результативну співпрацю з кожним з них. 

Компанія “Гранд-К” працює заради якісного результату, який буде впізнаваним і в Україні, і за кордоном.

История компании

1991Цього року фірма була заснована нашим засновником та партнерами.

1995Ми почали відправляти власну продукцію до країн ЄС

1998Оновлення виробничого обладнання. Автоматизація частини виробництва.

2010Our newest plant in Virginia wins the “Best Metal Fabrication Plant” award for the highest number of parts produced and sold in the area.

2015Оновлення виробничого обладнання. Автоматизація частини виробництва.

2021Сьогодні у нас є амбітні плани щодо нашого подальшого розвитку в США, а також відкриття нових площ для виробництва.

Залишились питання ?

    Залиште своє повідомлення і наш менеджер передзвонить найближчим часом.